• 15 PAŹ 17
  • 0

  Kurs Techniki Bowena – moduł 1 i 2 – NOWA EDYCJA!

  Zapraszamy na nową edycję kursu Techniki Bowena (moduł 1 i 2).

  Termin: 9-12 grudnia 2017r. (Sb-wt) godz. 9.00-17.00
  Miejsce: Katowice, Ceglana 67
  Prowadzący: Theoklitos Tsallos i Izabela Kamińska

  Cena: równowartość 350 euro

  Należność można opłacić w Euro, lub w PLN – gdzie kwota ustalana jest wg średniego kursu kantorowego sprzedaży. O dokładnej cenie uczestnicy są informowani sms-em na 2 – 3 dni przed rozpoczęciem kursu. Wpłatę należy uiścić na konto bankowe do dnia rozpoczęcia kursu (należy okazać dowód wpłaty/kopię przelewu).

  Zapisy
  przez stronę www.bowenpolska.pl

  Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki w wysokości 400zł na rachunek:

  Aloha Gabinet Fizjoterapii Izabela Kamińska
  ul. Bocheńskiego 38a, 40-859 Katowice
  Konto bankowe PLN:
  69 1050 1269 1000 0090 6568 6363

  Uczestnik może zrezygnować z udziału w szkoleniu najpóźniej na 2 tygodnie (14 dni kalendarzowych) przed dniem jego rozpoczęcia, z zachowaniem prawa do zwrotu zaliczki. Jeśli rezygnacja nastąpi później – zaliczka przepada.

  Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu każdego szkolenia w przypadku mniejszej niż 10 liczby zapisanych osób albo z przyczyn losowych. W takim przypadku zaliczki wszystkim uczestnikom zostaną zwrócone.

  DYPLOM
  Australijskiej Akademii Terapii Bowena

  Otrzymasz go po spełnieniu następujących warunków:

  1. ukończeniu modułów 1-7 (minimum 128 godzin)
  2. zaliczeniu egzaminu pisemnego i praktycznego.
  3. dostarczeniu pisemnego studium 10 przypadków.
  4. przedłożeniu certyfikatu ukończenia 80 godzin anatomii i fizjologii.
  5. przedłożeniu certyfikatu ukończenia kursu pierwszej pomocy na poziomie zaawansowanym.

  Prowadzący :

  Theoklitos Tsallos (o sobie)urodziłem się w 1948 roku, w zachodniej Grecji. Przez 30 lat do roku 2003 pracowałem w Banku American Express w Atenach.

  Od roku 2000 zajmuję się  terapiami holistycznymi medycyny alternatywnej.

  W latach 2000-2006 szkoliłem się w psychoterapii somatycznej metodą biosyntezy Davida Boadella (www.biosynthesis.org).

  W 2002 roku, czytając sprawozdanie na temat terapii alternatywnych dostępnych w Atenach, dowiedziałem się o Technice Bowena (www.bowtech.com i www.bowentechnique.pl). W tym samym roku rozpocząłem naukę tej metody u doskonałego instruktora Andreasa Zopposa. Po roku pomyślnie zdałem egzamin i uzyskałem dyplom Australijskiej Akademii Techniki Bowena. Dwa lata później wyjechałem do Australii aby doskonalić swoją wiedzę i odbyć szkolenie na poziomie zaawansowanym prowadzone prze Oswalda Rentcha – ucznia i następcy Toma Bowena. Tam też uczestniczyłem w międzynarodowej konferencji poświęconej Technice Bowena. Następnie uczestniczyłem w kursach dla zaawansowanych organizowanych w Atenach przez małżeństwo Rentch i Andreasa Zopposa. Od roku 2003 po dzień dzisiejszy stosuję z powodzeniem tę technikę w pracy terapeutycznej.

  W latach 2004-2005 studiowałem traumatoterapię metodą EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing), czyli odczulanie i przeprogramowanie na podstawie ruchów gałek ocznych (www.emdr.com).

  Od roku 2005 kształcę się w pochodzącej z Francji metodzie terapeutycznej SPP – Somato-Psycho-Pedagogika (www.somato-psychopedagogie.com), w roku 2008 uzyskałem dyplom ukończenia szkolenia, a następnie podjąłem studia na portugalskim Uniwersytecie Fernando Pesoa, które ukończę w czerwcu br. Wybrałem specjalizację terapii przeciwbólowej i antystresowej.

  W mojej pracy terapeutycznej wykorzystuję równolegle Bowtech i SPP jako uzupełniające się i najbardziej skuteczne metody oddziaływania na organizm pacjenta.

  Z ciekawostek: rok temu nawiązałem współpracę z Ateńskim Stowarzyszeniem Chorych na Autyzm i Syndrom Aspergera, gdzie prezentowałem Technikę Bowen i od pewnego czasu wykonuje regularne zabiegi.

  W maju  2010r. pomyślnie zdałem egzamin i zostałem zatwierdzony przez Australijską Akademię Techniki Bowena jako instruktor, co uprawnia mnie do prowadzenia szkoleń.

  W 2012r. uzyskałem stopień egzaminatora.

   

  Izabela Kamińska – Tera­peutka Tech­niki Bowena w stopniu mistrzowskim, Instruktor The Bowen The­rapy Aca­demy of Australia, Mgr fizjoterapii – abslowentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

  Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętą pracą z ciałem. Od roku 2009 prowadzę Gabinet Fizjoterapii Aloha. Specjalizuję się w Technice Bowena, która jest miękką terapią manualną, angażującą układ nerwowy, mięśniowy i sieć powięzi.

  Ukończyłam studia na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowani Fizycznego w Katowicach. Na studiach zdobyłam dogłębną wiedzę z zakres anatomii, biochemii, fizjologii czy biomechaniki oraz poznałam różne metody fizjoterapeutyczne. Praktykowałam w przychodniach, szpitalach i sanatoriach.

  Przez 15 lat trenowałam karate kyokushin, które wszechstronnie rozwijało fizycznie oraz ukazywało możliwości przekraczania swoich granic. W tym czasie startowałam w licznych zawodach karate i wielokrotnie zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski.
  Od 10 lat prowadzę zajęcia jogi (www.akademiajogi.pl). Rozwijam nowatorskie terapeutyczne podejście do jogi, które nazwałam Fascial Yoga, czyli joga powięziowa.

  Prywatnie jestem mamą Stefci i Sylwka, co sprawia, że temat ciąży, porodu i macierzyństwa jest dla mnie szczególnie bliski i ważny – moją ideą jest przekazywanie kobietom pozytywnego i świadomego podejścia do tych sfer życia, co realizuję na prowadzonych przeze mnie zajęciach jogi dla kobiet w ciąży oraz zabiegach Baby Bowen i Bowen w ciąży.

  25 lipca 2017r. pomyślnie zdałam egzamin instruktorski w Technice Bowena i zostałam akredytowanym nauczycielem tej metody.

   

  Więcej informacji o szkoleniu: www.bowenpolska.pl

  Zostaw wiadomość →

Zostaw wiadomość

Cancel reply