• 01 LIP 19
  • 0

  Kurs anatomii i fizjologii człowieka

  Zapraszamy na kurs anatomii i fizjologii człowieka (6 dni – 80 godz.).
  Kurs jest adresowany głównie do studentów Techniki Bowena, program i czas trwania szkolenia spełnia wymagania Bowtech. Na cz. 1 kursu zapraszamy również instruktorów jogi oraz osoby zainteresowane pracą z ciałem.
  Tematyka kursu będzie szczególnie skoncentrowana wokół zagadnień związanych z tkankami, z którymi bezpośrednio pracują terapeuci – układem kostnym, mięśniowo-powięziowym oraz nerwowym. Naszym priorytetem jest aspekt praktyczny przekazywanej wiedzy anatomiczno-fizjologicznej dla terapii Bowena.

  terminy spotkań:
  cz. 1 OGÓLNA – każdy może wziąć udział
  18-20 pażdziernika 2019r. (Piątek – niedziela)

  cz. 2 ANATOMIA TECHNIKI BOWENA – tylko dla studentów po module 5-6 lub terapeutów Techniki Bowena
  29 listopada – 1 grudnia 2019r. (Piątek – niedziela)

  godz. 8.00 – 16.00

  Miejsce: Katowice, ul. Mickiewicza 29

  Prowadząca: Izabela Kamińska – mgr fizjoterapii, terapeuta Techniki Bowena

  Koszt: cz. 1 – 400zł
  cz. 2 – 400zł

  Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe (skrypt i plansze) oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

  Zapisy przez e-mail: biuro@bowenkatowice.pl

  Warunkiem rezerwacji jest wpłata kwoty 100 zł na rachunek bankowy nr
  69 1050 1269 1000 0090 6568 6363
  Aloha Gabinet Fizjoterapii Izabela Kamińska
  tytułem: anatomia w Katowicach cz.1/cz.2

  Dopłata pozostałej tylko przelewem przed pierwszym dniem szkolenia.

  Opinie uczestników poprzednich edycji kursu:

  „Bardzo gorąco polecam Kurs Anatomii z Izą. Nie przypuszczałam, że temat który wydawał mi się bardzo skomplikowany może być przedstawiony w tak inspirujący a zarazem przystępny sposób. Zyskałam większą jasność odnośnie wykonywania poszczególnych procedur dzięki temu, że jestem w stanie zlokalizować struktury, na których pracuje. Dziękuję Iza i życzę powodzenia w kształceniu kolejnych pokoleń bowenowców.”
  Marika Ruczyńska

  „Kurs anatomii – prowadzony fachowo, rzetelnie, ciekawie, w przystępny, zrozumiały i urozmaicony sposób. Bardzo cenne – dzielenie się przez prowadzącą własnym doświadczeniem, otwartość, stworzenie życzliwej i przyjaznej atmosfery. Z całego serca polecam ten kurs anatomii, prowadzony przez Izę Kamińską :)”
  Edyta Buff

  „Gorąco polecam kurs Anatomii wszystkim uczącym się techniki Bowena.
  Zajęcia pozwalają powiększyć naszą wiedzę o praktyczne zagadnienia z fizjoterapii, której są bardzo przydatne w pracy z pacjentem. Iza chętnie dzieli się doświadczeniem i wnioskami ze swojej pracy jako terapeutka techniki Bowena i jako fizjoterapeutka.
  Szczególnie 2 cz. zajęć daje inne spojrzenie na wykonywanie ruchów typowych dla terapii Bowena. Znajomość logicznego przełożenia techniki do miejsc anatomicznych pozwala w sposób bardziej świadomy prowadzić terapię.
  Myślę, że możliwość wymiany wiedzy na tych kursach powinna zachęcić do brania w nich udziału nie tylko osoby zobligowane do jego ukończenia, ale również polecam osobom, które mają spełniony wymóg godzinowy z anatomii.”
  Agnieszka Szewczyk

  „Nie sądziłam, że anatomia i fizjologia człowieka mogą być tak interesujące. Nie nudziłam się ani przez chwilę, podziwiałam twoją umiejętność pracy z grupą, konstrukcję programu (jak w trzy dni opowiedzieć o tak złożonych zagadnieniach, które notabene są zmorą studentów medycyny?), ciekawe materiały audiowizualne i pozycje bibliograficzne, bezpretensjonalny styl prowadzenia i fajną atmosferę zajęć. Druga część kursu poświęcona na analizę procedur Bowena pod kątem anatomicznym była dla mnie bezcenna. Twoje zajęcia motywują mnie do dalszej pracy już na własną rękę (niestety).
  Baaaaardzo mi się podobało. Szkoda, że nie mogę chodzić do twojego gabinetu na powtórki. Myślę, że powinnaś prowadzić kursy Bowena w Polsce.”
  Krystyna Stańdo

  „Tydzień temu uczestniczyłam w 2 części kursu anatomii organizowanej przez Izę Kamińską fizjoterapeutkę z gabinetu Aloha w Katowicach. Osobiście jestem fizjoterapeutką, lecz swoją wiedzę w tej dziedzinie zdobywałam wiele lat temu. Szukałam kursu, który pozwoli mi ją odświeżyć, ale przede wszystkim powiąże z terapią Bowena. I tu znalazłam to, czego szukałam. Już dziś w innym obiektywie widzę pacjenta, któremu wykonuję zabieg. Nauczyliśmy się na jakich strukturach wykonujemy dany ruch. Czy jest to powięź mięśnia, ściegno czy nerw. To wszystko w praktyce i teorii. Każda procedura powtórzona i wykonana na sobie, ze wskazaniem na czym ją wykonujemy. Można potraktować ten kurs jako dodatkową powtórkę procedur w miłej, w moim przypadku, krakowskiej atmosferze. Polecam wszystkim. Iza- jeszcze raz dziękuję.”
  Ewa Pętlak

  „Witaj Izo,
  jeszcze raz chciałam podziękować za kurs anatomii w Krakowie. Wprawdzie zapłaciłam, wiec teoretycznie powinno wystarczyć za słowo dziękuję, ale rzeczywiście chciałam podziękować:
  – za merytoryczną stronę szkolenia – dzięki szkoleniu zrozumiałam od strony anatomicznej działanie techniki Bowena i zostałam skutecznie zainspirowana do samodzielnego studiowania anatomii;
  – ale przede wszystkim za Twoją postawę wobec nas – kompetencja połączona z cierpliwością i życzliwością – tak najkrócej mogę ocenić szkolenie i Ciebie jako prowadzącą.
  Pozdrawiam serdecznie”
  Beata Karaś

  „Kurs anatomii Bowena zorganizowany w profesjonalny sposób przez Izę Kamińską! Prowadząca doskonale przygotowana merytorycznie i organizacyjnie: skrypt dla każdego uczestnika, atlasy do wglądu, model szkieletu człowieka i praktyczne ćwiczenia umożliwiły poznanie mięśni, przyczepów ułatwiając ich odnalezienie i zlokalizowanie na ciele pacjenta! No i możliwość powtórki procedur też ma olbrzymie znaczenie pod tak fachowym okiem. Gorąco polecam wszystkim terapeutom metodą Bowena tą formę doskonalenia swoich umiejętności!:)”
  Włodek Kosmala

  „Jestem pod dużym wrażeniem kursu anatomii i fizjologii prowadzonym przez Ciebie.
  Kurs, uważam jest bardzo przydatny dla osób, które interesują się ciałem, jego funkcjonowaniem, oraz dla tych, którzy chcą z ciałem pracować.
  Dla terapeutów Techniki Bowena myślę, że jest po prostu nieodzowny.
  Daje pojęcie na temat geniuszu twórcy tej techniki.
  Wszelkie ruchy i procedury wykonywane przez terapeutę stają się uzasadnione, logiczne i jasne.
  Bardzo ciekawe szkolenie, prowadzone profesjonalnie, ale i z humorem.
  Polecam.
  Pozdrawiam”
  Marcin Czub

  ”Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się uczestniczyć w kursie anatomii prowadzonym przez Izę. Jej interdyscyplinarna wiedza wzbudza podziw, ale co ważniejsze, z mojego punktu widzenia, to ogromna chęć Izy dzielenia się tą wiedzą. Iza nie tylko przekazywała nam anatomiczne fakty, ale też poszerzała naszą świadomość w naprawdę różnych aspektach ludzkiego życia. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Nie jest to standardowy (uczelniany) kurs anatomii, lecz bardzo praktyczne szkolenie dla przyszłego terapeuty techniki Bowena (szczególnie druga część). Dzięki Izie dokładnie poznałam struktury, na których pracuje terapeuta Bowena, co dało mi większą pewność siebie w trakcie wykonywania zabiegów. Jedynie mojej osobistej sympatii nie wzbudził film z pokazu sekcji zwłok (szczególnie pierwszy odcinek), natomiast rozumiem i popieram cel pokazywania tych filmów (dla mniej wrażliwych odbiorców:-)).”
  Alicja Grzesiowska

  „Bardzo dziękuję  za niesamowite szkolenie z anatomii:) Iza,masz mega wiedzę i co ważniejsze super dar do jej przekazania. To bylo jedno z najciekawszych, niezwykle pouczających szkoleń na którym bylam, które pozostaje w pamięci. Bardzo przyjazne miejsce,fajna atmosfera i wspaniali ludzie. Z miłą chęcią skorzystałabym jeszcze raz dla utrwalenia wiadomości.”
  Beata Spirka

  Zostaw wiadomość →