Izabela Kamińska

Tera­peutka Tech­niki Bowena w stopniu mistrzowskim. Instruktor The Bowen The­rapy Aca­demy of Australia. Mgr fizjoterapii – abslowentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty nr 9706) . Nauczycielka jogi. Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Bowtech Polska. Wykładowca GWSH w Katowicach. Studentka osteopatii.

Od 2009 roku prowadzę Gabinet Fizjoterapii. Specjalizuję się w Technice Bowena, która jest miękką terapią manualną, angażującą układ nerwowy, mięśniowy i sieć powięzi. Rozwijam również w swojej praktyce techniki osteopatyczne.

I practised karate kyokushin for 15 years. At that time I participated in numerous karate competitions and won the Championship of Poland several times.

Od 2006 roku prowadzę zajęcia jogi. Przez lata byłam związana z Akademią Jogi i Terapii Ruchem, obecnie rozwijam projekt FizjoJoga, w którym koncentruję się na ruchu terapeutycznym, czerpiąc z własnych doświadczeń na polu jogi i fizjoterapii (www.FizjoJoga.com). Oferuję zajęcia indywidualne i możliwość łączenia terapii ruchem z terapią manualną. Szkolę przyszłych instruktorów rekreacji ruchowej w oparciu o system jogi na uczelni GWSH w Katowicach.

Moją pasją jest zgłębianie anatomii i fizjologii człowieka – dzielę się swoją wiedzą na prowadzonych przez siebie szkoleniach, tj.: Anatomia dla Początkujących, Anatomia Postawy Ciała, Anatomia Techniki Bowena. Prowadzę również grupę edukacyjną na FB – blog anatomiczny – zapraszam: Anatomia Praktyczna Online.

Privately, I am a mother of two – Stefania and Sylwester. Thanks to that, topics of the pregnancy, labor and motherhood are very close to my heart. My mission is to share the positive and self-conscious approach to these matters with women attending my yoga classes for pregnant women as well as 'Baby Bowen' and 'Bowen in pregnancy' sessions.

25 lipca 2017r. pomyślnie zdałam egzamin instruktorski w Technice Bowena i zostałam akredytowaną nauczycielką tej metody.

Dyplomy i wyróżnienia

W jaki sposób pracuje?

  • Ważnym pionierem w badaniach natury tkanki łącznej jest Dr Mae Wan Ho, która pracuje jako naukowiec w Londynie. Jest zdeklarowaną przeciwniczką żywności genetycznie modyfikowanej. Jej książka „The Rainbow and the Worm”oraz praca badawcza są dostępne na jej stronie www.i-sis.org.uk. Poniżej streściłem główne wyniki jej pracy.Read more →

  •   Holistyczne podejście do zdrowia traktuje człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą ciało, umysł i ducha. Terapie holistyczne (np.: Technika Bowena, refleksologia, akupunktura) oddziałują na przyczyny choroby, nie tylko ich objawy, co jest warunkiem powrotu do wewnętrznej harmonii. Wymagają one również od pacjenta wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie i aktywnego udziału w procesie leczenia. Zgodnie zRead more →

  •   Technika Bowena to nowa koncepcja pracy z ciałem, która ani nie pochodzi od żadnej innej znanej dotąd metody, ani nie jest do żadnej z nich podobna. Istnieje kilka teorii starających się wyjaśnić podłoże działania Techniki Bowena. Read more →

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish